LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Base URL
ro: URL de bază

en: About
ro: Despre

en: Text value
ro: Valoare text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.
