LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: About
ru: Информация

en: Text value
ru: Текстовое значение

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.
