LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Base URL
sk: Základná URL

en: About
sk: Informácie o

en: Text value
sk: Text

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
