LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: About
uk: Про модуль

en: Text value
uk: Текстове значення

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.
