Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: Other
ast: Otru
