Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja
