Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název
