Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Name
cy: Enw

en: Path
cy: Llwybr

en: Other
cy: Arall
