Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Id
fa: شناسه

en: Other
fa: ساير

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی
