Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Other
gu: અન્ય
