Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Id
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név
