Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
