Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Other
ka: სხვა
