Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Other
lt: Kiti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
