Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Path
ml: വഴി
