Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी
