Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Id
nl: ID

en: Other
nl: Andere

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam
