Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Other
pl: Inne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
