Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Other
sq: Tjetër
