Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Other
te: ఇతర
