Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت
