Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Other
vi: Khác

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
