Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Other
ar: آخر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
