LD JSON Schema (3.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
