LD JSON Schema (3.0.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: URL
uk: URL-адреса

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем
