LD JSON Schema (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Url
ar: المسار

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
