LD JSON Schema (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Url
fa: نشانی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی
