LD JSON Schema (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Url
fr: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système
