LD JSON Schema (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Url
sv: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
