LD JSON Schema (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: URL
he: כתובת URL

en: Url
he: כתובת url

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
