LD JSON Schema (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Url
hu: Webcím

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név
