LD JSON Schema (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Url
hi: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
