LD JSON Schema (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Url
ru: Url-адрес

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация
