Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
