Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
