Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
