Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
