Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
