Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
