Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: About
hi: के बारे में
