Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
