Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
