Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
