Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト
