Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
