Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация
