Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
