Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
