Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: ID
eu: IDa

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
