Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
